Zwierzęta domowe i dzikie

... O zwierzętach, które żyją wśród nas...


  • Index
  •  » Psy
  •  » Jak oduczyć psa podkradania jedzenia?

#1 Wed-11-20 12:23:37

lady_punk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: Wed-11-20
Posty: 2
Punktów :   

Jak oduczyć psa podkradania jedzenia?

Mój spaniel ma "złodziejski" nawyk ściągania ze stołu naszego jedzenia i podkradania z blatu kuchennego. Nie mam sumienia krzyczeć, karcić, choć wiem, że to nie dobrze aby podjadał ciągle to, co spożywają ludzie, choćby dlatego że pies ma inne potrzeby żywieniowe no i nie chcę żeby nabawił się przez łakomstwo nadwagi. Jak myślicie, czy przysmaki ze sklepów zoologicznych rozwiązałyby problem? Jeśli tak, to co polecacie? W pobliskim sklepie trafiłam wyłącznie na gryzaki, w supermarketach są dostępne też ciasteczka, natomiast w ofercie https://johndog.pl/produkt/kielbaski-john-dog/ trafiłam również na psie kiełbaski oraz suszone mięso. Dwa ostatnie smakołyki prezentują się dość przekonująco, bo mają prosty i wartościowy skład. Wątpliwość mam jedynie taką czy aby nie stanie się tak, że pupil będzie chciał co chwilę dostawać taki kąsek i stanie się rozpuszczony jeszcze bardziej niż jest.

Offline

 
  • Index
  •  » Psy
  •  » Jak oduczyć psa podkradania jedzenia?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.downloadjava.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.bakugan-brawles.pun.pl www.sancygniow.pun.pl